top of page
1.jpg

Mardin Nakliyat

Mardin nakliyat firması olarak eşyalarınızın titizlikle taşınması için her zaman özenle kaliteli şekilde hizmet sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübenin sağladığı özgüven ile ev, iş yeri ve şehirler arası nakliyat sırasında eşyalarınızı hassasiyet ile taşımaktadır. Profesyonel çalışma ekibimiz ve geniş ara ağımız ile sizlere kurumsal nitelikte her alanda nakliye hizmeti vermekten büyük memnuniyet duymaktayız.

Mardin Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü olarak ihtiyaç ile birlikte zaman içerisinde şekillenerek yeni teknolojik çözümlerle gelişmektedir. Taşımacılık çağımızda ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Ev değişikliği, iş değişikliği hatta zaman zaman şehir değişikliği gibi çeşitli sebeplerle hayatın içerisinde taşınma konusu ile yüz yüze kalma durumu yaşanır. Bu da nakliyecilik sektörü ile tanışmayı meydana getirir. Nakliyecilik sadece bir evden başka bir eve eşyaların taşınması anlamına gelmez. Mardin Nakliyat eşyaların hasarsız, profesyonel ve kurumsal bir yaklaşımla çözümler üretilme içerisinde olmasına dikkat edilmesi demektir. Evden eve nakliyat en kısa tabirle evdeki eşyaların başka bir yere taşınması anlamına gelir.

Ancak işin ayrıntısında doğru uzman incelemesi, doğru ambalajlama, doğru taşıma, profesyonel ekip ve ekipmanlarla hareket etme büyük önem taşır. Bu da kurumsal bir nakliye firması ile doğru iletişimden ve doğru hizmetten geçer. Mardin nakliyat firması olarak her şeyden önce eşyaların hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamayı görev ediniriz. Bu durumda evden eve nakliyat sırasında verilen hizmette karşılıklı güvenin, dikkatin, özverinin ve tecrübenin gerekliliğinin göz ardı edilemeyeceğini bir kez daha vurgular. Mardin evden eve nakliyat sektörü, eşyaların önceden belirlenen bir sistem içerisinde, düzenli ve itinalı bir şekilde toplanması, taşınması ve yerleştirildiği bir taşıma şeklidir ve bu süreçte önemli olan eşyalara herhangi bir zarar gelmesindeki riski en aza indirerek, sıfır hasarla yerleşim sağlayarak farklılığı yaşatabilmektir. Mardin Nakliyat olarak kaliteli, güvenilir ve profesyonelce hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duymaktayız. Evden eve nakliye alanında profesyonel bir kadro ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Mardin Nakliyat Eşya Paketleme

Mardin Nakliyat olarak eşya taşımada gösterdiğimiz özeni eşya paketleme konusunda da göstermekteyiz. Mardin nakliyat eşya paketleme kullanılan malzemeleri kaliteli ürünlerden tercih ederek tercihini firmamızdan yana kullanan müşterilerimiz için artı bir yön daha sunarak hizmet kalitesini arttırmayı hedeflemekteyiz. Bu kaliteli ve sağlam paketlemede kullanılan ürünler sayesinde ev eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Sağlam paketlenen eşyalar yere düşse bile zarar görmez. Mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız Mardin Nakliyat firmamızın sigortası kapsamındadır.

Ayrıca firmamızın sunduğu ekspertiz hizmeti ise eşyaların değerinin belirlendiği, iki yer arasındaki mesafenin, durumun, mevkii, ulaşılabilirlik ve kat halinin dikkate alınması ile oluşturulan ilk adımdır. Uzman ekspertiz ekibimizle gerekli incelemeler yapılır, önlemler alınır, ekip ve ekipmanlar belirlenir. Firmamızın belirli öncelikler sahiptir. Bu öncelikler ise güvenilirlik, profesyonellik, kalite ve tecrübeden oluşmaktadır. Nakliye sektöründe zamanın her saniye bile büyük önem taşır. Bu açıdan bakıldığında nakliye için belirtilen gün ve saatte işimizin başında olmak firmamız için bir değerdir, güven verici bir yaklaşımdır.

3.jpg

Mardin Asansörlü Nakliyat

Artık günümüz şartları dolayısı ile evden eve nakliyat yöntemleri teknolojik boyutlara ulaşmıştır. Bu teknolojik yöntemlerden bir tanesi de biri olan asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Mardin asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyaların hasar görme olasılıkları en az boyuta indirilmeye çalışılır. Bilindiği üzere artık günümüzde binalar yüksek katlı olarak inşa edilmektedir. Bu durumda nakliyenin de kolaylaşması için taşıma metotlarının yeniliğe açık olarak düzenlenmesi şart hale gelmiştir. Bu sayede hem güvenli hem hızlı taşımacılık olarak asansörlü taşımacılığı önermekteyiz. Mardin Nakliyat firmamız bünyesinde deneyimli ve profesyonel bir ekiple risk oranı neredeyse sıfıra indirilerek asansörlü taşımacılık özenle ve hassasiyet göstererek yapılmaktadır.

Mardin Nakliyat Eşya Taşıma

Mardin Nakliyat eşya taşıma firmamızda nakliye işlemleri, profesyonel bir ekip dahilinde ve güven çerçevesinde, planlı ve programlı olarak tasarlanarak ilerler. Taşıma hizmetlerimizde müşterilerimizin isteğine göre sigorta poliçesi sözleşmesi yapılarak nakliyat da yapılır. Böylelikle işimizde daha sağlam ve güvenilir adım atma prensibimiz desteklenmiş olur.  Mardin nakliyat eşya taşıma fiyatlarına bakacak olursak, fiyat belirmede ki en önemli etkenler taşınacak evlerdeki oda sayısı, eşyaların yoğunluğu, gerekli personel sayısı, ekipmanlar, asansör ve iki yer arasındaki uzaklıktır. Firmamız yılların verdiği tecrübe, elde ettiği başarı hikayeleri ve müşteri memnuniyeti ile donanımı, iş takibindeki yönetim yeteneği ve profesyonelliği ile dikkat çeker.

Mardin Ofis Taşıma

Firmamız bünyesinde gerçekleştirilen bir diğer hizmet ise ofis taşımacılığıdır. Mardin ofiis taşıma hizmeti öncesi kesinlikle uzman bir kadro ile eksiksiz ve en iyi şekilde bir ön analiz yapılması gerekmektedir. Diğer taşıma türlerinden farklı olarak son derece profesyonel ve kurumsal bir hizmet sağlanması gerekmektedir. Firmamız ile iş yeriniz ve ofisinizde bulunan eşyalarınıza en ufak zarar gelmeden en iyi şekilde taşımak için uzman bir kadro ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Ofis mobilyalarının dışında masa üstü bilgisayarlarınız, ana makineleriniz gibi elektronik cihazlarınızın yanı sıra her türlü belge ve dosyalarınızın zarar görmeden taşınması için hassasiyet ve titizlikle çalışmaktayız.

Mardin Şehirlerarası Eşya Taşıma

Mardin şehirlerarası eşya taşıma, güvenle taşımak için uzman kadromuz ile hizmetinizdedir. Şehirlerarası eşyalarınızı bulunduğunuz binanın konumuna göre özenli bir şekilde plan yaparak gerek asansörlü gerekse asansörsüz olarak taşıma hizmeti vermekteyiz. Zaten zorlu bir süreç olan şehir değiştirme sırasında sizi eşyalarınıza gelecek olan herhangi bir zarar konusunda tedirgin olmaktan kurtararak bütün işleyişi özenle takip etmekteyiz. Mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı hatta kırılabilecek olan bardak, tabak gibi muhtelif eşyalarınızı bile sağlam ve kaliteli malzemeler ile özenle paketlenerek kırılma ya da zarar görme olasılığı en aza indirilerek özenle taşıma hizmeti vermekteyiz.

bottom of page