top of page
Adsız.png

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat; ev taşıma manasına gelmektedir. Firmamız özellikle evden eve nakliyat ve taşıma hizmeti konusunda sizler için birçok hizmetler sunuyor. Gerekli tüm önlemlerin alınarak ev taşıma hizmetini sizler için sunuyoruz. Gerek şehir içi gerek ilçeler arası gerekse şehirlerarasında ev taşıma ve eşya taşıma hizmeti firmamız tarafından sizler için yapılmaktadır. Profesyonel olarak yapmış olduğumuz ev taşıma ve evden eve nakliyat hizmetini sigortalı olarak yapıyoruz. Sigortalı taşımacılık kapsamında eşyalarınız özellikle ambalaj yapılıyor. Bu anlamda evden eve nakliyat ve eşya taşıma konusunda firmamız profesyonel ve kurumsal hizmet sunuyor.

Eşya Taşıma

Nakliyat adına sunmuş olduğumuz birçok hizmet bulunmaktadır. Parça eşya taşıma ya da zati eşya taşıma firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Firmamız evden eve nakliyat firması olarak hizmet sunuyor ancak müşterilerimizin talebi doğrultusunda sadece eşya taşıma hizmeti de veriyoruz. Bu anlamda firmamızın her türlü hizmeti sizler için bulunuyor. Müşterinin talebi doğrultusunda yapmış olduğumuz hizmetler kapsamında her türlü güvenlik önlemleri sizler için alınıyor. Güvenlik önlemi alınarak eşya taşıma kapsamında sigortalı eşya taşıma firması olarak hizmet veriyoruz. Eşyaların her birinin ambalaj yapılması ve paketlenmesi firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Siigortalı eşya taşıma hizmeti bu anlamda firmanız tarafından size sunuyor. Eşya taşıma firması olarak bu anlamda her türlü güvenlik önlemine sizler için alıyoruz onların hasar görmemesi anlamında yapmış olduğumuz sigortalı eşya taşıma ve Nakliyat üzerine evden eve nakliyat ve taşıma ya da diğer hizmetlerimiz veriliyor. Sigortalı eşya taşıma kapsamında eşyalarınız hasar gördüğü takdirde firmamız hasar bedelini müşterilerine direkt olarak iade ediyor. Bu anlamda sizlere güvenli eşya taşıma hizmet veriyoruz.

Eşya Taşıma Fiyatı

Eşya taşıma fiyatı belirleme konusunda firmamız ev taşıma, Ofisi taşıma, eşya paketleme, şehir içi nakliyat ve şehir dışı nakliyat olarak belirleme yapıyor. Almak istediğiniz hizmete yönelik olarak fiyat belirlemesi yapıyoruz. Taşıma ve nakil öncesinde fiyat belirlemesi firmamız tarafından yapılıyor. Daha sonra Sizler onay verince hizmet veriliyor. Dolayısıyla almak istediğiniz hizmet öncesinde fiyat firmamız tarafından sizler için veriliyor. Ev taşıma hizmeti alırken aynı zamanda eşya paketleme hizmeti de almak isterseniz fiyat bu şekilde belirlenir ancak sadece Nakliyat hizmeti almak isterseniz fiyat belirlemesi ona göre değişir. Dolayısıyla alacağınız her hizmet fiyat belirlemesi yapılarak size iletilir.

Eşya Paketleme

Ev taşıma, ofis taşıma ya da diğer eşya taşıma hizmetleri almak istediğinizde eşya paketleme hizmeti yine firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Direkt olarak istemiş olduğunuz eşyaların paketlenmesi yine sizler için sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında yer alıyor. Evden eve nakliyat kapsamında paketleme hizmeti yine firmamız tarafından sunmuş olduğu hizmetler arasındadır. Müşterinin talebi doğrultusunda sadece eşya paketleme hizmeti de firmanıza sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor.

4.png

Ofis Taşıma

Firmamız yıllardır eşya taşıma ve nakliyatı konusunda hizmet veriyor. Bu kapsamda ofis taşıma ya da büro eşyası taşıma hizmeti firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Bilindiği gibi her ofisin yaptığı iş koluna göre taşınması gerekiyor. Özellikle dosyaların dolapların iyi paketlenmesi gerekiyor. Bu anlamda profesyonel ekip arkadaşlarımız evden eve nakliyat ve Ofis taşıma anlamında profesyonel hizmet sizlere veriyor. Eşyaların demontesi yine firmamızın yapmış olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Dilerseniz bu anlamda hizmet almak istediğinizde eşyaların ya da dolapların demontesi yapılabilir aynı şekilde yeni ofise demonte edilen eşyaların monte işlemi yine firmamız tarafından yapılıyor.

Asansörlü Nakliyat

Her firmanın sunmuş olduğumuz nakliyat hizmeti farklıdır. Ancak firmamız evden eve nakliyat ve taşıma ve diğer hizmetler kapsamında asansörlü nakliyat hizmeti veriyor. Bilindiği gibi asansörlü nakliyat direkt olarak eşyaların bulunduğu kattan nakil araçlarına eşyaların aktarılması işlemine deniliyor. Bu anlamda firmamız gerekli her türlü önlemi sizler için alıyor. Asansörlü nakliyat pratik ve profesyonel verilen bir hizmettir. Hem hızlı hem de güvenilir bir taşıma hizmeti olduğunu söyleyebiliriz. Bu anlamda firmamız sizlere en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunuyor

Evden Eve Nakliyat

Firmamız evden eve nakliyat ve taşıma firması olarak hizmet vermektedir. Bu anlamda birçok hizmeti sunmuş olduğumuzu belirtmiştik. Ofis taşıma, eşya paketleme, ev taşıma ve nakliyat, asansörlü eşya taşıma, şehir içi ve şehir dışı eşya taşıma hizmeti firmamızın sunmuş olduğu hizmetler arasında yer alıyor. Sizler de eşya taşıma hizmeti almak istediğinizde her türlü nakliyat ve taşıma hizmetini firmamız tarafından alabilirsiniz.

Şehirlerarası Eşya Taşıma

Firmamız sizler için her türlü eşya taşıma hizmetini sunuyor. Özellikle bu hizmeti şehirlerarası eşya taşıma şeklinde istiyorsanız bu anlamda sizlere hizmet veriyoruz. Gerekli tüm hizmetleri bu anlamda sizler için veriyoruz. Diğer hizmetlerden farkı sadece sizlerin talep etmiş olduğu şehirlere gideceği süre olarak ifade edebiliriz yani aynı gün içinde eşyalar istenilen konuma şehirlerarasında nakledilmez. Bu anlamda eğer şehirlerarası ev taşıma ofis taşıma ya da eşya taşıma hizmeti almak istiyorsanız alacağınız şehre yönelik olarak eşyaların nakledilmesi söz konusudur. Evden eve nakliyat ve taşıma firması olarak sizlere ister şehir içi isterseniz de şehir dışı eşya taşıma ve ev taşıma hizmetini en hızlı şekilde sunuyoruz.

Hakkımızda

Firmamız evden eve nakliyat, eşya taşıma, ofis taşıma, eşya paketleme, parça eşya taşıma, şehirlerarası eşya taşıma gibi birçok hizmeti sizlere yıllardır profesyonel olarak sunuyoruz. Bu anlamda yılların vermiş olduğu tecrübeye yönelik olarak her türlü detay firmamız tarafından sizler için düşünülüyor. Ekiplerimiz yıllardır tecrübeli olarak bu anlamda hizmet veriyor. Dolayısıyla sizlerin almak istediğiniz her türlü hizmet firmamızın profesyonel ekipleri tarafından yapılıyor. Yıllardır kurumsal olarak sizlere taşıma ve nakliyat hizmeti veriyor.

bottom of page