top of page
3172926642.jpg

Esat Nakliyat

Esat nakliyat evden eve taşıma ve ofisten ofise taşıma hizmeti sunar. Nakliye firmalarının öncelikli görevi müşteriler ine güven vermesidir. Bu güven ise eşyaların problemsiz taşınması, taşıma esnasında oldukça özen gösterilmesi müşteriye karşı güler yüzlü olması ile kazanılacak bir durumdur. Bunların haricinde firmaların yapacağı paketleme sigorta gibi işlemlerde bu güveni kazandıran diğer unsurlardır. Nakliye firmaları taşıma işlemini hem şehir içi olsun hem de şehirlerarası olarak yaparlar. Fakat bazı firmalar sadece şehiriçi olarak hizmet verir. Eğer kaliteli ve işini iyi yapan bir firma ile çalışmak isterseniz o firma ile alakalı yapılmış olan yorumlarda karar vermenizde size oldukça yardımcı olacaktır.

Esat Eşya Taşıma

Esat eşya taşıma firması işini önemseyen ve iyi yapan firmalar arasında en kaliteli hizmete sunar. İşine önem veren ve iyi yapan firmalar çoğunlukla aklınıza soru işareti kalmasına izin vermez. Taşıma işleminden evvel bütün sorularınıza cevap verir ve kesinleştirir. Bunların beraberinde eşyalarınız hakkında bütün bilgiler detaylı bir şekilde almaları gerekir ki işlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilsinler. Hem eşyalar hakkında hem de taşımanın gerçekleşeceği yer hakkında ne kadar bilgi sahibi olabilirlerse taşıma işlemi için o kadar yararlı olacaktır.

Esat Eşya Paketleme

Esad eşya paketleme eşyalar hakkında ve taşınma işleminin nereden nereye yapılacağı hakkında bilgiler kesinleştirdikten sonra uygun fiyat politikası uygular. Anlaşma sağlamış olduğunuz taşıma firması ile eşya paketleme işleminin de fiyatı dahil olmasını sağlayın. Fiyatı belirleme hususunda eşyaları gördükten sonra yani yüz yüze kesinleştirilirse her iki tarafa içinde daha rahat iş gerçekleşmiş olur. Fiyat konusunda nakliyat firmaları çoğunlukla size bir teklif verir ve onlara dönmenizi beklerler. Eğer dönüş yapmadıysanız teyit için sadece bir defa olmak şartı ile arama yaparlar gün boyu telefonla rahatsız edip kendilerini kabul ettirme gibi sorun yaşatmazlar. Kendilerine kabul ettirme gibi bir çaba içinde olan firma konusunda temkinli davranmanızda yarar vardır.

Esat Ofis Taşıma

Esat ofis taşıma ofis taşıma şirketleri arasında en iyi ofis nakliyesi yapan şirketiz. Müşteri olarak en iyi ofis nakliyesi yapan şirketi belirlemenin pek çok kriteri mevcuttur. Bu kriterlerin arasında hiç şüphesiz ki işini en iyi yapan firmalar her zaman ön plana çıkar. İşini iyi yapan bir firmayı araştırırken ek olarak pek çok özellikleri de farklılığı oluşturur. Ofis taşıma işini en iyi yapan şirketin özellikleri arasında şu özellikler vardır.

- Yapmış olduğu hizmetin önemini ve ağırlığını bilen bir firmadır.

- Sunmuş olduğu hizmetin kurumsal bir olaya büründüğünü ve buna uygun şekilde hareket etmesi gerektiğini bilmesi gerekir.

- Taşımacılık hizmetleri devam etme esnasında oluşabilecek her türlü aksaklığa karşı B planını devreye koyabilecek bilinçli planlamaya sahip olmalıdır.

- Taşımacılık hizmetlerinde işinde iyi ve kaliteli personel kaliteli ekipmanlara sahip olması gerekir.

Yukarıdaki özellikleri göz önüne alınarak hizmetlerinde iyileştirme yapmış olan nakliyat şirketleri zamanla yapmış olduğu hizmetlerden elde etmiş olduğu referanslar ile elini güçlendirmiş şekilde işine devam edecektir. Bu konuda her zaman müşteri memnuniyeti Esat nakliyat için önemlidir.

4.png

Esat Asansörlü Nakliyat

Esat asansörlü nakliyat yüksek katlı binalara veya giriş ve merdivenleri eşya taşımak için uygun olmayan evlere eşya taşımanın en kolay yolu asansörlü evden eve nakliyat seçeneğini siz müşterilerine sunuyor. Eğer evinize asansör bulunmuyor ise veya bina yönetimi asansör ile eşya taşımanıza izin vermiyor ise esat nakliyat firması yardımcı olacaktır. Ayrıca 4 kattan daha üst kata taşıma gibi bir durumunuz varsa eşyalarınızın iyiliği için asansörlü nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu kararı esat nakliyat firması ile beraber anlaşarak verilmesi gerekir. Esat nakliyat asansörleri genel olarak balkon veya çift açılır pencerelere son zamanlarda yaygınlaşan fransız balkonları kurulumu yapılır. Eğer asansör balkona kurulmuş ise balkon kapınızdan geçebilecek bütün eşyaları asansör ile rahatlıkla taşınabilir. Fakat eğer balkon kapınız plastik doğrama ise aslında asansör ile taşınması gereken beyaz eşyalar ve koltuk takımınız bu kapıdan büyük olasılıkla sığmayacaktır. Sığmayan eşyalar merdiven kullanarak taşınır.

Esat Evden Eve Nakliyat

Esat evden eve nakliyat taşınırken işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak ve alanın da en iyi evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Taşınmaz esnasında işinizin fazlasıyla kolay olması ve alanında en iyi evden eve nakliyat firmasından destek almak size benzersiz kolaylıklar sunacaktır. Ayrıca esat nakliyat firması sadece eşyalarını taşınmasını yapmakla kalmaz bunun yanında işinizi kolaylaştıracak diğer ilave hizmetleri de sunar. Eşyaların koli içinden çıkartılıp yeni yerlerine yerleştirilmesi taşınma öncesi ve sonrası temizlik hizmeti elektrik ve çilingir hizmetleri ile taşınma sürecinizi size yardımcıdır. Ayrıca taşınma esnasında eşyalarınızı kapsamlı taşıma sigortası ile güvence altına alır. Esat nakliyat firması çalışan personel sayesinde eşyalarınız daha profesyonel bir biçimde paketlenir ve çok daha güvenli bir şekilde taşınır.

Esat Şehirlerarası Eşya Taşıma

Esat şehirlerarası eşya taşıma şehirlerarası eşya taşıma konusunda sigortalı taşımacılık hizmeti sunan profesyonel bir firmadır. Şehir değişimi yapmak ve yeni bir eve taşınmak harika bir his olsa da taşınmak istenildiği zaman herkesin aklına nakliyat fiyatları gelir. Şehirler arası nakliye ücretlerinde hizmet ayrıntıları ve iki şehir arasındaki mesafe başta olmak üzere pek çok farklı etken belirleyici olur. Çoğu zaman şehirler arası evden eve taşıma hizmeti için önden fiyat almak pek mümkün değildir. Şehirler arası nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ya da farklı firmalardan teklif almak için tek yapılması gereken Esat nakliyat firması ile iletişime geçmenizdir. Firmamız şehirler arası ve evden eve taşınma konusunda sizlere gereken kaliteli hizmeti sağlayacaktır.

bottom of page