top of page
4.png

Çubuk Nakliyat 

Çubuk Nakliyat eşyaların bir yerden başka bir yere sevkini sağlayan firmalar arasında bulunur. Günümüzde çok katlı binaların artması ve büyük şehirlere göçün yaşanmasından dolayı profesyonel bir şekilde nakliye hizmeti veren firmaların artmasına yol açmakta. Hal böyle olunca nakliye şirketleri birbirleri ile yarışır halde bulunuyor.

Bir nakliye firması sadece eşyayı bir yerden alıp başka bir yere taşıyan dar anlamlı bir işlemi yapmamaktadır. Çubuk nakliyat firmamız bunun yanı sıra sigortalı nakliye hizmeti asansörlü nakliye hizmeti gibi ek paketleri sunarak konforlu ve kaliteli bir taşınma işleminin gerçekleşmesine vesile olmaktadır.

Çubuk Eşya Taşıma

Çubuk eşya taşıma hizmetini almak isteyen müşterilerimize yönelik olarak birçok ek pakete sunmaktayız. Ofis taşımacılığı ev eşyası taşımacılığı ya da parça eşya taşıması gibi birçok alanda hizmet vererek müşterilerin memnuniyetine ön planda tutarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Müşterilerin eşyalarının ne kadar değerli olduğunun farkına vararak bu bilinçle hareket eder Ve titizli bir şekilde ve uzman kadromuz ile birlikte çalışmaktayız. Bizleri tercih ederek her türlü eşyanızı istenilen adresten alarak istediğiniz adrese belirtilen süreler içerisinde ulaşımını sağlamaktayız.

Çubuk Eşya Paketleme

Çubuk eşya paketleme işlemi için kullanılan ambalaj malzemelerin kategorileri ve hangi eşyalara hangi ambalaj malzemelerin kullanılacağı konusunda profesyonel ekibimiz bilinçli bir şekilde çalışmaktadır. Beyaz eşyalarınız ya da mobilyalarınız olsun farklı kategorilerdeki eşyalarınız için farklı önlemler alınarak eşyaların herhangi bir şekilde hasar durumuna maruz kalmaması için önlemlerimizi alarak çalışırız.

Ambalaj konusunda havalı naylonlar kartonlar brandalar gibi birçok eşyaları koruyacak ürünleri kullanmaktayız. Yine sizlerin talepleri doğrultusunda eşyaların toparlanması ambalajlanması ve kolilenmesi konusunda yardımcı olmak için çalışmaktayız. Eşyalarınızı hasar almadan garantili bir şekilde taşımak için bizleri tercih edebilirsiniz. 7/24 saat boyunca ulaşım sağlayabileceğiniz irtibat numaraları aracılığı ile aklınıza takılan her türlü sorunu Çubuk nakliyat olarak sorabilir fiyat bilgisi alabilir ve araçların müsaitlik durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çubuk OfiS Taşıma 

Çubuk Ofis Taşıma hizmeti de vererek sadece ev eşyaları değil aynı zamanda iş yerlerinizdeki ofis eşyalarının da taşınma hizmetini sunmaktayız. Ofislerinizde bulunan değerli ürünlerinizi titiz ve özenli bir şekilde paketleyerek uygun bir şekilde araçlara yükleme yapmaktayız. Belirttiğiniz adresi en kısa sürede ulaşım sağlayarak yeni ofisiniz için eşyaları titiz bir şekilde yerleştirmekteyiz. Sizler de ofis taşıma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Alacağımız Çubuk nakliyat randevu saatinde ve tarihinde profesyonel ekibimiz ve gerekli teçhizatlar bulunarak en kısa süre içerisinde nakliye işlemlerinizi gerçekleştiririz. Ofislerinizde bulunan çalışma masaları dolaplar kitaplıklar mutfak malzemeleri gibi eşyalar titiz bir şekilde ambalajlanır kolilenir ve nakliye aracın içerisinde uygun pozisyonda yerleştirilir. Bu sayede ne kadar uzak kilometre giderse gitsin aracımız her türlü sarsıntıya karşı tedbirli olarak eşyalarınızı taşıyacaktır.

6.jpeg

Çubuk Asansörlü Nakliyat

Çubuk asansörlü nakliyat hizmetimiz sizlere sunulan ek paketler içerisinde yer alır. Eşyalarınız nerede olursa olsun kolay bir şekilde asansörlü nakliye aracımız ile alınarak güvenli bir şekilde taşıma işlemi başladılar. Asansörle Çubuk nakliyat hizmeti bazı durumlarda mecburen kullanılırken bazı durumlarda müşterinin talepleri doğrultusunda kullanılmaktadır. Bu hizmeti kullanmak eşyaların kısa bir süre içerisinde taşınmasını araca yüklenmesini ve gideceği yerde kolay bir şekilde yeni adresine tesliminde önemli rol oynar.

Genel anlamda asansörlü nakliye hizmeti bina girişlerinin dar olduğu ve apartman girişlerinin müsait olmadığı durumlarda çok katlı binalara ulaşımı sağlamak adına kullanılmaktadır. İnsan gücü ile taşınması zor olan yerlerde kısa bir süre içerisinde asansörlü nakliye hizmeti ile taşınma işlemi yapıldığından dolayı 6 saatlik sürecek bir iş neredeyse 3 saatte bitebilmektedir. Bundan dolayı asansörle nakliye hizmetimiz sık kullanılan hizmetlerimiz arasında yerini alır.

Asansörlü nakliye aracımız taşınılması istenilen çok katlı binalarda bile rahat bir şekilde çalışmaktadır. Günümüzde artık çok katlı binalardan eşya taşımak için sadece asansörlü nakliye hizmeti kullanılabilmekte. Bir nakliye firması seçeceğiniz zaman mutlaka sizlere sigortalı nakliye hizmeti ya da asansörlü nakliye hizmetine sunup sunamayacağı konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir.

Çubuk Evden Eve Nakliyat

Çubuk evden eve nakliyat hizmetimiz ister şehirler içi olsun ister şehirler arası fark etmeksizin rahat ve konforlu güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınma işlemini yapan firmalar arasında yerini almaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde ev eşyalarınız hasarsız bir şekilde yeni adreslerine teslim edilir. Ayrıca Nakliyat işlemlerinde herhangi bir şekilde de montaj yapılması gereken mobilyalarınıza uzman kadromuz sayesinde kısa bir süre içerisinde halledilebilmektedir. Ayrıca yeni taşınılan yerde montaj işlemi kolay bir şekilde yapılarak mobilyalarınız alındığı ortamdaki gibi monte edilerek kullanımınıza sunulur. Profesyonel kadromuz ve uzman ekibimiz sayesinde sizlerin her türlü nakliye işlemleri yapılmaktadır. Nakliye işleminden faydalanmak için ise bizleri arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Evlerinizi eski adreslerinden alınarak güvenli ve sağlıklı bir şekilde yeni adreslerine ulaşmak bizim işimiz.

Çubuk Eşya Taşıma 

Çubuk eşya taşıma firmalar arasından iyi bir şekilde araştırma yaptıktan sonra çalışmak mantıklı bir hareket olacaktır. Piyasada birçok eşya taşıma hizmeti veren nakliye firması bulunur. Çubuk nakliyat firmamız referans verebilecek fiyatı uygun her türlü ek paketi sunabilecek bir firma ile çalışmak eşyalarınıza kıymet verecek bir firmaydı çalışmanız gerekir.

Bizler sizlerin maddi ve manevi değeri bulunan eşyaların taşınmasında titiz bir çalışma yürütmekteyiz. İster şehirler içi olsun ister şehirler arası hiç fark etmeksizin büyük ya da küçük nakliye araçlarımızla birlikte en kısa süre içerisinde sizlerin eşya taşıma işlemlerini gerçekleştirmek için çalışırız. Bizleri arayarak randevu oluşturabilir ve fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

bottom of page