top of page
IMG-20230310-WA0197.jpg

 Akçay Nakliyat

 Akçay nakliyat firmamız profesyonel çalışan elemanlar ile eşya taşımacılığı hizmetlerini güvenli şekilde yapmaya devam ediyor. Özenli şekilde yaptığımız paketleme hizmetleri ile eşyaları korunaklı olarak taşıyoruz. Farklı birçok eşya ve malzeme için nakliye hizmeti sağlayarak eşyaların yeni adresinde düzenleme hizmetlerini de uyguluyoruz. Profesyonel çalışma ilkesi bulunan firmamız eşya taşımacılığın da her zaman güvenilir hizmetleri sizlere ulaştırıyor.

Korunaklı bir nakliye süreci sunularak eşyalar paketli ve ambalajlı olarak taşınıyor. Hizmet kalitesinin yüksek olduğu nakliye firmamız da deneyim sahibi elemanlar görevlerini sürdürüyor. Sizlere her zaman yeterli desteği sağlayarak nakliye sürecini hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Memnuniyetinizi düşünen personellerimiz eşyaları paketli ve ambalajlı olarak yeni adresine taşıyor.

 Akçay Eşya Taşıma

 Akçay nakliyat firmamız eşya taşıma işlemlerinde başarılı olan faaliyetlerine devam ediyor. Akçay eşya taşıma hizmetimiz beğenilecek özellikte gerçekleştirilir. Tüm eşyalar paketli ve ambalajlı olarak yüksek güvenlik altında taşınıyor. Taşımacılık hizmetlerinde aranan ve her zaman güvenilir hizmet sağlayan adres olarak bulunuyoruz.

Elimizdeki tüm imkânları kullanarak eşyaları asansörlü sistem ile taşıyoruz. Yüksek binalardan eşyaların indirilmesini sağlayarak güvenilir hizmet veriyoruz. Hizmet kalitesinin oldukça yüksek olduğu nakliyat firmamız da personellerimiz faaliyetlerine devam ediyor. Taşınmanın kısa bir sürede yapılması ile kimse mağdur olmuyor. Hızlı ve özenli taşınma deneyimi yaşamak istiyorsanız her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.

 Akçay Eşya Paketleme

 Akçay nakliyat firmamız tarafından yapılan özel hizmetlerden birisi de eşya paketlemedir.  Eşyalar türlerine göre ayrım yapıldıktan sonra personelimizin özenli çalışması ile ve güzel şekilde ambalajlanıyor. Paketleme ve kolileme hizmetlerinin ardından eşyaları yerleştiriyoruz. Nakliye araçlarımız tüm eşyaları alacak kapasitede bulunuyor. Yüklenen eşyalar nakliye araçlarımız ile en hızlı şekilde taşınıyor.

Hiçbir olumsuzluk olmadan nakliye sürecini gerçekleştirerek nitelikli hizmetleri devam ettiriyoruz. Memnuniyetinizi önemseyerek hareket eden personelimiz tüm işlemleri başarıyla yapıyor. Hizmetlerini her zaman özenle sürdüren ve tüm eşyaları yeni adresine yerleştiren elemanlarımız teslimatı en güzel şekilde yapıyor. Akçay eşya paketleme hizmetimiz tüm eşyaların güvenliğini önemseyen elemanlarımız tarafından yapılıyor.

 Akçay Ofis Taşıma

 Akçay nakliyat firmamızın elemanları ofis eşyalarını en güzel şekilde hazırlıyor. Akçay ofis taşıma hizmeti vererek nakliye sürecini güvenli şekilde yapıyoruz. Her zaman beğenilen hizmetlere devam eden elemanlarımız sorumluluklarını bilincinde olarak hareket ediyor. Güvenli olarak eşyaları ve malzemeleri yeni ofise taşıyıp yerleştirilmesini sağlıyoruz.

Asansör kullanarak eşyaları tüm tedbirler altında yüksek katlı binalara nakliye ediyoruz. Yeni ofise taşınmanız gerekli olduğun da her zaman itinalı hizmet veren firmamız ile görüşerek kolay bir şekilde taşınabilirsiniz. Evrak, dolap, masa, sandalye ve daha pek çok ofis eşyasını özenle hazırlıyoruz. Destek almak istediğinizde güvenilir hizmet veren firmamız ile görüşerek siz de yeterli desteği sağlayabilirsiniz.

7.jpg

 Akçay Asansörlü Nakliyat

 Akçay nakliyat firması olarak yaptığımız nitelikli hizmetler ile çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz.  İşinde ehil olduğu için tüm işlemleri başarıyla yapan personellerimiz eşyaların hazırlıklarına büyük bir özen gösteriyor. Asansöre yüklenen eşyaların taşınması daha kolay olduğu için her zaman kullanıyoruz. Asansör vasıtası ile eşyaları nakliye araçlarımıza taşıyoruz. Büyük ve geniş olan nakliye araçları kullanarak tüm eşyaların tek seferde taşınmasını sağlıyoruz. Akçay asansörlü nakliyat firmamızın elemanları deneyimli kişilerdir.

Herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızın taşınması gerekli olduğunda her zaman asansörlü nakliye hizmeti veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Özenle çalışmalarına devam eden personellerimiz sayesinde eşyalar yüksek güvenlik altında taşınıyor. Memnun kalacağınız tüm işlemleri gerçekleştirerek eşyaları paketli ve oldukça güvenli şekilde nakliye ediyoruz.

 Akçay Evden Eve Nakliyat

 Akçay nakliyat firmamızın yaptığı hizmetlerden birisi olan evden eve nakliye hizmeti kusursuz şekilde yapılıyor. Akçay evden eve nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz de tüm işlemleri detaylı yapan elemanlarımız sizlere hizmet sağlıyor. Evden eve taşınan eşyalar güvenli şekilde yeni adresine ulaşıyor. Hizmetlerin özenle gerçekleşmesinin ardından tüm işlemler tamamlanarak eşyalar teslim ediliyor. Evden eve profesyonel nakliye hizmeti almanız gerektiğinde her zaman deneyimli elemanlar ile çalışan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Güvenilir hizmetin verildiği firmamız yaptığı başarılı faaliyetlere devam ederek eşyaları özenle hazırlıyor. Tedbirli olan ve gereken tüm işlemleri yapan elemanlarımız eşyalarınızı yeni adresine taşıyıp yerleştirilmesini sağlıyor.

 Akçay Şehirler Arası Eşya Taşıma

 Akçay nakliyat firmamız tarafından şehirlerarası nakliye hizmeti profesyonel olarak yapılıyor.  Süreci en iyi şekilde yöneten personelimiz istediğiniz şehre eşyalarınızı taşıyor. Güvenliği üst düzeyde bulunan nakliye firmamız şehirlerarası nakliye hizmetinde her zaman detaylı hazırlık yapıyor. Eşyaların hiçbir olumsuz durum olmadan çizilme, kırılma ve hasar durumu yaşanmadan taşınmasını sağlıyoruz. Akçay şehirlerarası eşya taşıma hizmetimizi istediğiniz zaman deneyimleyebilirsiniz.

Güvenlik önemlerini her zaman yüksek bir şekilde uygulayan personelimiz kayıp veya çalınma riski yaşanmadan eşyalarınızı nakliye ediyor. Çeşitli eşyaların veya malzemelerin güvenli şekilde şehirler arasında nakliye edilmesini sağlıyoruz. Her türlü kolaylığı sunan firmamız sigortalı nakliye hizmeti veriyor.

 Akçay nakliyat firmamız profesyonel çalışma ilkesi ile hareket ederek eşyaları yeni adresine ulaştırıyor. Güvenilir hizmetin verildiği firmamız tarafından istediğiniz zaman siz de kolaylıkla hizmet alarak taşınabilirsiniz. Hizmetlerin devamlılığı için deneyimli elemanlarım çalışması büyük önem arz ediyor. Personelimiz oldukça tecrübeli olarak tüm faaliyetlerine devam ediyor. Eşyaların hiçbir sorun veya olumsuzluk olmadan taşınmasını sağlıyoruz.

İmkânlarımızı en güzel şekilde kullanarak profesyonel nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz. Memnuniyetinizi düşünen personelimiz tüm eşyalarınızı maddi hasar olmadan taşıyor. Ezilme olmadan eşyalarınızın taşınması için her zaman dikkatli şekilde taşıma yapıyoruz. Her türlü ekipmanı ve malzemeyi kullanarak nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz. Başarılı şekilde faaliyetlerini sürdüren elemanlarımız sizlere her zaman güvenilir hizmet sağlıyor.

bottom of page